Portal Złote Skrzydło
Forum dyskusyjne portalu Złote Skrzydło
Jesteś w dziale: Loty :: Loty gołębi młodych
Temat: WG Polska
Kto tu jest? 1 Gość
Awatar
Użytkownik

Data rejestracji: 25.07.11

#41 | 30.08.2016 16:22

Cosik delikatnie pobladzily.

W życiu nie ma błędów, są tylko lekcje. Nie istnieje coś takiego jak złe doświadczenie, jest tylko okazja, żeby się rozwijać, uczyć i czynić postępy na drodze samodoskonalenia. W walce rodzi się siła. Nawet ból może być znakomitym nauczycielem.

Użytkownik

Data rejestracji: 27.06.08

#42 | 30.08.2016 17:47

Użytkownik

Data rejestracji: 19.01.12

#43 | 30.08.2016 19:51

e tam nie jest źle 1/3 w domu z 400 km, a na wg kuźnica brak ponad połowy z 150 km tak że dzisiaj loty mimo ładnej pogody do najłatwiejszej nie należały... Wink

Użytkownik

Data rejestracji: 02.07.08

#44 | 30.08.2016 21:50

Całkiem nieźle, choć bym wolał 1 a nie 9.Ale jest motywacja na następną edycję,żeby tą poprawić.pozdro.

Wiadomość dopisana dnia 30.08.2016 21:50
Całkiem nieźle, choć bym wolał 1 a nie 9.Ale jest motywacja na następną edycję,żeby tą poprawić.pozdro.

Edytowane przez penkrzysiek dnia 30 sie 2016 21:50:41

Awatar
Użytkownik

Data rejestracji: 12.04.12

#45 | 31.08.2016 22:18

Na stronie www.wgpolska.com zostały zamieszczone końcowe wyniki klasyfikacji o tytuł Najlepszej Drużyny oraz Najlepszego AS Lotnika Wspólnego Gołębnika WG Polska.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod linkiem:

http://www.wgpols...os-kreutz/

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Zachęcam do uczestnictwa w organizowanych przeze mnie Mistrzostwach Wspólnego Gołębnika WG Polska. Więcej informacji na stronie internetowej: www.wgpolska.com

Awatar
Główny administrator

Data rejestracji: 02.10.06

#46 | 01.09.2016 08:42

A film z finału możecie zobaczyć tutaj:

...gołębie to nasza wspólna pasja...
www.zloteskrzydlo.pl

Użytkownik

Data rejestracji: 22.03.09

#47 | 01.09.2016 21:08

Adrian gratulacje lotu finałowego, stan ponad 50% to bardzo dobry wynik...

[i]"Im więcej się tym zajmujemy, im doskonalsza jest nasza wiedza w sprawach gołębi, tym więcej staje się dla nas jasnym, że pomimo to, tak mało wiemy"

Awatar
Użytkownik

#48 | 07.09.2016 21:40

Dziękuję za miłe słowa kol. skladak. Miło mi poinformować Państwa, że w ostatnim czasie na WG doleciały kolejne sztuki. Jedną z nich jest samiczka PL-042-16-13461 uczestników Orłowski Marek & Łukasz, która wróciła dzisiaj wieczorem. Dodam, że samica ta wygrała m.in. 1 lot konkursowy z miejscowości Gostyń, który okazał się najcięższym z lotów jakie miały miejsce w tym sezonie. Jako ciekawostkę dodam, że samiczka ta wróciła w dniu koszowania na lot finałowy w godzinach porannych. Po rozmowie z właścicielem, zdecydował on by ową samiczkę na finał zakoszować. Tak więc jest to ponadprzeciętne osiągnięcie z jej strony, że nie poddała się i wróciła z 400km po takim czasie jadąc na owy lot nie będąc w pełni sił.

W dniu dzisiejszym nagrałem także kolejny filmik będący małym podsumowaniem sezonu 2016 na WG Polska. Są tam m.in. informacje na temat aukcji, przyszłorocznej edycji, itp.

Zachęcam do zapoznania się z nim pod poniższym linkiem:

http://www.wgpols...-aukcjach/

Zachęcam do uczestnictwa w organizowanych przeze mnie Mistrzostwach Wspólnego Gołębnika WG Polska. Więcej informacji na stronie internetowej: www.wgpolska.com

Awatar
Użytkownik

Data rejestracji: 29.01.09

#49 | 07.09.2016 22:26

Adrian
W moich oczach dałeś radę Oklaski
Pozdrawiam.

Jeśli młody koń będzie ciągał duże ciężary, to w przyszłości nawet małego nie pociągnie.

Użytkownik

Data rejestracji: 11.04.08

#50 | 07.09.2016 22:31

przyłącze się do słów Sylwka, dałeś radę!

Awatar
Użytkownik

#51 | 23.12.2016 11:10

Dziękuję bardzo za wsparcie z Waszej strony. Faktycznie sadzę, że sezon okazał się zakończyć z całkiem niezłym wynikiem choć jak ja to mówię: "nigdy nie jest tak dobrze, aby nie mogło być lepiej". Z tego też powodu mam nadzieję, że za rok po sezonie będę nieco bardziej zadowolony niż po obecnym. Bardzo bym sobie tego życzył :-)

Wiadomość dopisana dnia 13.09.2016 20:52
Czy na forum jest może ktoś z oddziału 07, a zna kol. Marcina Makaruka?
Pół godziny temu zgłosiłem Panu Fedorowiczowi, że jeden z gołębi biorących udział w dzisiejszym locie na WG Mazowsze zatrzymał się na WG Polska. Po krótkiej rozmowie Pan Robert zadecydował, aby w dniu jutrzejszym ptaszka odesłać i tak też oczywiście uczynię. Mowa tutaj o nakrapianej samiczce: PL-07-16-11077 uczestnika Marcin Makaruk. Próbowałem także nawiązać kontakt z Panem Marcinem poprzez prezesa oddziału PZHGP 07. Obiecał on go poinformować o tym fakcie. Jeśli jednak na forum jest ktoś kto zna Pana Marcina to serdecznie proszę go także poinformować. Oczywiście z chęcią uczynię to osobiście jeśli na priw otrzymam wiadomość z danymi kontaktowymi do Pana Marcina. Mam nadzieję, że kolejne loty dla tej samiczki będą nieco łatwiejsze od dzisiejszego. Dodam, że WG Polska znajduje się 50km na południowy-wschód od miejscowości z której odbył się dzisiejszy lot konkursowy.

Z tego miejsca, korzystając z okazji zachęcam do zapoznania się z aukcjami gołębi, które pokonały cały sezon lotowy i pozostały po locie finałowym na WG Polska z odległości 400km.
Wszystkie aukcje znajdują się pod linkiem:

http://aukcje.sup...e-wgpolska

Pozdrawiam serdecznie
Adrian Kasprzak - organizator WG Polska

Wiadomość dopisana dnia 14.10.2016 22:53
W dniu dzisiejszym postanowiłem nakręcić dla Państwa kolejny filmik na którym starałem się nieco podsumować ostatni sezon na naszym WG. Na filmiku wspominam także o małych zmianach w regulaminie na sezon 2017, o nagrodach, a także wynikach jakie udało się nam wylatać w tegorocznych lotach. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy dla wielu hodowców atrakcyjnym WG w którym dostrzegać będą Państwo nasze zaangażowanie i poświęcenie, by z każdym kolejnym rokiem stawać się coraz to bardziej konkurencyjnym WG na polskim rynku.

http://www.wgpols...ezon-2017/

Wiadomość dopisana dnia 17.10.2016 16:51
Pod filmikiem wideo zamieściłem kilkanaście zdjęć z pucharami, które w dniu dzisiejszym do mnie dotarły. Umieściłem tam także krótkie opisy tak więc każdy może już zobaczyć, który, bądź które trofea trafią do danego zwycięzcy. W najbliższych dniach zostaną one im dostarczone.

http://www.wgpols...ezon-2017/

Wiadomość dopisana dnia 04.11.2016 09:57
Na WG Polska już opustoszało i teraz oczekuje na wiosnę lub ewentualne dototy zaginionych w sezonie gołębi. Wszystkie ptaki znalazły szczęśliwie swoich nabywców. W dniu dzisiejszym wygasiłem też obraz z kamer na żywo, aby zakonserwować cały sprzęt na okres zimowy. Oczywiście w miesiącu kwietniu kamery zostaną ponownie uruchomione, byście mogli Państwo śledzić co się u nas dzieje na żywo (także w trybie nocnym - obraz w podczerwieni), gdy gołębie będą już dostarczane. Dodam także, że za rok obraz będzie dostępny z 4-ech kamer, a nie jak dotychczas z 3-ech. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem na sezon 2017. W tej chwili zgłoszone mamy już tyle gołębi ile mieliśmy w sezonie 2016. Cieszy nas to bardzo i liczymy, że liczba ta stopniowo będzie się zwiększać. Dziękuję wszystkim za miłe słowa, a uczestnikom za obdarzenie nas zaufaniem. Wierzymy, że kolejna edycja będzie jeszcze bardziej udana od tegorocznej.

Pozdrawiam
Adek0221

Wiadomość dopisana dnia 10.11.2016 17:32
Jako, że nasz gołębnik w ostatnim czasie opustoszał i wszystkie gołębie z sezonu 2016 trafiły do nowych właścicieli tak więc postanowiłem nagrać dla Państwa dzisiaj filmik w którym starałem się opisać co u nas słychać. Zawarłem tam informacje m.in. o nowościach na sezon 2017, troszkę o zasadach przyjmowania gołębi, żywieniu, aukcjach, które za nami, monitoringu, lotach. Tak więc miłego oglądania ;)

http://www.wgpols...wg-polska/

Wiadomość dopisana dnia 11.11.2016 18:15
W dniu dzisiejszym czyli 11 listopada 2016 nagrałem kolejny filmik. Starałem się tam opisać zasady udziału w losowaniu nagród, a także opisałem w skrócie nagrody jakie będzie można u nas wygrać.

Wszelkie informacje na stronie:

Wiadomo?? dopisana dnia 23.12.2016 11:10
Witam serdecznie

z racji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia postanowiłem nagrać dla Państwa w dniu wczorajszym kolejny filmik. Poza życzeniami, zawarłem tam informacje o naszym stoisku na Targach w Kielcach, co nieco o konkursie, który trwa do 31 grudnia oraz garść informacji z życia WG Polska (na czele z reportażami, które w ostatnim czasie wykonaliśmy u zwycięzców edycji 2016).

Zapraszam serdecznie do obejrzenia filmiku pod linkiem:

http://www.wgpols...ycji-2016/

Pozdrawiam serdecznie

Organizator WG Polska - Adrian Kasprzak
tel. 570-310-051
e-mail:
www.wgpolska.com

Edytowane przez Adek0221 dnia 23 gru 2016 11:10:24

Użytkownik

Data rejestracji: 22.03.09

#52 | 27.12.2016 17:43

https://youtu.be/...
Adek czekamy jak ruszysz z takim rozmachem... Smile

Edytowane przez skladak dnia 27 gru 2016 17:44:41

[i]"Im więcej się tym zajmujemy, im doskonalsza jest nasza wiedza w sprawach gołębi, tym więcej staje się dla nas jasnym, że pomimo to, tak mało wiemy"

Użytkownik

Data rejestracji: 20.05.10

#53 | 27.12.2016 19:44

ale startuje tam jeden Polak Bartosz M. chyba?

II lotnik kat.M okręgu ŚLĄSK-W cof 2.64.daleki dystans-II vicemistrz w okręgu.3 x Mistrz odz.2015 Mistrz odz młode 2014.II wicemistrz okręgu Śląsk-Wschód 2013 R.

Awatar
Użytkownik

#54 | 29.12.2016 20:44

Kolego skladak jak najbardziej jest to do wykonania, ale nie od razu Smile Jesteśmy nowym WG na polskim rynku, ale sądzę, że oferowane przez nas usługi będą co roku to większe, aby zadowolić przeważającą większość hodowców. Mierzymy siły na zamiary i wykonujemy wszystko to co wiemy, że w danym czasie jesteśmy w stanie wykonać. Mam nadzieję, że jest to widoczne z Waszego punktu widzenia Grin

Pozdrawiam serdecznie
Adrian Kasprzak

Awatar
Użytkownik

#55 | 15.07.2017 01:18

W dniu 12 lutego 2017 postanowiłem nakręcić dla Państwa krótki materiał wideo w którym miałem okazję powiedzieć o tym co dzieje się na naszym WG obecnie, co nieco o planach na sezon 2017 oraz krótko podsumować pierwszą edycję.

Filmik ten można obejrzeć pod linkiem:

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu

www.wgpolska.com
tel. 570-310-051
e-mail:

Wiadomość dopisana dnia 12.03.2017 17:17
Jako, że do przyjmowania pierwszych gołębi na WG Polska pozostał nieco ponad miesiąc dlatego też postanowiłem nagrać dla Państwa kolejny już filmik. Starałem się w nim odpowiedzieć na pytania, które dość często otrzymuję od hodowców w rozmowach telefonicznych. Poza tym zawarta jest tam także garść informacji z życia naszego WG.
Niestety materiał nagrał się w złych parametrach i przez to obraz jest nieco mniejszy. Usterka w kamerze została już skorygowana i kolejne filmiki powinny być już w dotychczasowej jakości obrazu. Za utrudnienia serdecznie przepraszam.
Link do filmiku znajduje się poniżej:

http://www.wgpols...ch-golebi/

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek zapytania to z przyjemnością na wszelkie odpowiem.

Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam serdecznie
[i]Adrian Kasprzak - organizator WG Polska [/i]
www.wgpolska.com
tel. 570-310-051
e-mail:

Wiadomość dopisana dnia 09.04.2017 21:29
Witam serdecznie
w dniu 09.04.2017 postanowiłem nakręcić dla Państwa ostatni już filmik przed rozpoczęciem przyjmowania gołębi do drugiej edycji Mistrzostw Wspólnego Gołębnika WG Polska. Na filmiku tym starałem się przekazać Państwu jak najwięcej istotnych informacji dotyczących dostarczania gołębi, lotów jakie się odbędą, dodatkowych nagrodach od sponsorów, uruchomienia monitoringu, szczepień gołębi, montażu wlotów, dostarczenia z gołębiami kart własności i jeszcze kilkoma ciekawostkami z życia WG.

Od momentu, gdy gołębie stopniowo będą zasiedlały nasz gołębnik będę też zamieszczał coraz więcej filmików, zdjęć jak i informacji w formie tekstowej. Wszystko po to, abyście byli Państwo na bieżąco informowani o tym co dzieje się na WG Polska.

http://www.wgpols...ch-golebi/

W razie pytań zapraszam do kontaktu

Pozdrawiam serdecznie

Wiadomość dopisana dnia 01.05.2017 21:30
Zachęcam do obejrzenia najnowszego filmiku, by zobaczyć ptaki, które na naszym WG się znajdują. Po nagraniu filmiku w godzinach popołudniowych trafiły do nas jeszcze ptaszki od trzech uczestników.

http://www.wgpols...nic-zycie/

Wiadomość dopisana dnia 09.05.2017 21:12
Dzisiaj na stronie WG Polska dodałem kolejny materiał wideo z dzisiejszego oblotu gołębi. Garść informacji też się znalazła :) Zachęcam do obejrzenia filmiku

Wiadomość dopisana dnia 17.06.2017 14:24
W ostatnim czasie na naszej stronie internetowej zamieściłem kilka zdjęć prezentujących kabinę do transportu gołębi oraz filmik ze swobodnego oblotu z dnia 16 czerwca 2017. Wszystko to mogą Państwo znaleźć pod linkiem: http://www.wgpols...nsywnosci/

Wiadomość dopisana dnia 03.07.2017 17:10
Z bólem serca informuję, że w dniu 22 czerwca (czwartek) na WG Polska część gołębi uczestniczących w tegorocznych zawodach Mistrzostw zabrała się z jakąś grupą, bądź też została w jakiś sposób przepłoszona lub odgoniona przez ptactwo drapieżne. W wyniku tego część gołębi wracała przez kilka kolejnych dni jednak do dnia dzisiejszego brakuje z 384 gołębi zgłoszonych do tegorocznych zawodów aż 47 sztuk. W ostatnim czasie sprawdziłem dokładnie stan gołębnika i okazało się, że z drużyny "Złoteskrzydło dla Hani" brakuje dwóch sztuk o numerach:
PL-0465-17-917 - barwa nakrapiana
PL-094-17-407 - barwa nakrapiana
Kontaktowałem się w tym celu w dniu dzisiejszym z założycielem serwisu, gdyż jak wiadomo inicjatywa utworzenia tej drużyny jest w bardzo szczytnym celu. Nie ukrywam, że jako część naszej internetowej społeczności wiązałem i dalej wiąże duże nadzieje z tym, iż drużynie tej uda się wygrać dla Hani konkretną sumkę pieniędzy.
Z racji tego, że bardzo zależy nam na tym, aby tegoroczna edycja była możliwie najbardziej atrakcyjna z tego też względu postanowiliśmy, że ptaszki te można bezpłatnie uzupełnić jeszcze przez najbliższy tydzień. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy może posiadać w tym okresie gołębie młode gotowe do odsadzenia jednak nie mniej o możliwości takiej wszystkich informuję. Byłoby miło, gdyby udało się te dwie sztuki zorganizować, aby mogły w kompletnej drużynie rywalizować na WG Polska w sezonie 2017. W tym celu jeden przedział został specjalnie dla takich uzupełnianych gołębi wydzielony, aby przez okres około 2 tygodni mogły trenować we własnym gronie nabierając stopniowo coraz więcej sił i pewności siebie.
Dotychczas stado cieszy się świetnym zdrowiem, a przed feralnym dniem straty wokół gołębnika wynosiły zaledwie jedną sztukę. Nie ukrywam, że jestem tym faktem nieco podłamany, ale mam nadzieję, że przez ten nieszczęśliwy wypadek uda się z niemniejszym zapałem dalej kontynuować tegoroczne mistrzostwa.

Wierzę, że uda się wszystko szczęśliwie i bez żadnych wypadków poprowadzić mistrzostwa do szczęśliwego i zakończenia - tak, aby każdy z uczestników był zadowolony z ich przebiegu.

Z poważaniem
Adrian Kasprzak - Adek0221

Wiadomość dopisana dnia 15.07.2017 01:18
Zachęcam do obejrzenia kolejnego materiału wideo z WG Polska. Filmik znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

Edytowane przez Adek0221 dnia 15 lip 2017 01:18:28

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
WG Polska i WG Koziegłówki - drużyna dla Hani Mistrzostwa, konkursy itp. 33 06.07.2017 09:46
Poczta Polska przepisy Ogólne rozmowy 283 17.06.2017 00:12
WG Polska Ogólne rozmowy 12 30.11.2015 20:18
Polska-Irlandia Ogólne rozmowy 26 12.10.2015 18:44
poczta Polska Loty gołębi dorosłych 4 20.04.2015 19:42
Strony oddziałów PZHGP
oraz Klubów i organizacji
Skontaktuj się w celu aktualizacji danych lub jeśli Ty lub Twój oddział bądź klub chce prowadzić stronę internetową w naszym systemie.

Pigeon Vitality
QBALOTNIK SKLEP wszystko dla gołębi
Pigeon Vitality
Ostatnio Widziani
Użytkowników online: 0
Statystyka

Gości online: 6
Łącznie użytkowników: 11,531
Najnowszy użytkownik: Macko 1989
Strona istnieje 4008 dni
Dzisiaj odwiedzono nas: 4287 razy
Dzisiaj zalogowało się 0 użytkowników

TOP LISTA

Oddaj głos na Złote Skrzydło w TopLiście. Dziękuję!
Portal Złote Skrzydło
Miejsce spotkań hodowców gołębi pocztowych.
Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!

Kontakt z redakcją
Szymon Krupowicz
  535 635 636
zloteskrzydlo@gmail.com
redakcja@zloteskrzydlo.pl

Szybki kontakt z redakcją

109,983,744 unikalne wizyty. Wszystkie prawa zastrzeżone! Stronę wygenerowano w 0.06 sekund.