Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 go嗆(ci)
 Drukuj temat
Pytanie PANDEROSA OPOLE
bobo1315
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 07.12.2009 17:56
U篡tkownik
Post闚: 2184
Data rejestracji: 24.02.09
P貫: m篹czyzna

ja tak napisze kr鏒ko bez nazwisk nitp . Jezdzi do panderozy jeden z bardzo dobrych hod. troche kasy zostawi i dobrze sie pozna z panem piel璕niarzem ale ptaki nie rewelacja kt鏎egos razu powiedza ,, nie kupuj ty poczekaj ja ci sprowadze bezposrednio z Holandi od Erejkampa '' i ma wyniki jest zadowolony ale z tych z pand. Holenderskiej , dziwna ale prawdziwe wnioski zostawiam ka盥emu wg uznania
Do g鏎y  
Reklama
Dodany dnia 30.07.2014 23:17
Reklama

Post闚: n^x
Data rejestracji: Zawsze

IP: localhost  
Markuss91
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 07.12.2009 18:56
U篡tkownik
Post闚: 352
Data rejestracji: 26.03.08

a Pan Piel璕niarz, jak ma dost瘼 do takich super ptak闚, to m鏬豚y pokaza jaki 鈍ietny wynik ale na razie si na takowy nie zanosiWink
Do g鏎y  
Przemek0511
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 07.12.2009 20:05
U篡tkownik
Post闚: 1257
Data rejestracji: 11.07.09

Markuss ostro i zdecydowanie,ale co w tym jest.........
Do g鏎y  
blue1
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 12.12.2009 18:17
U篡tkownik
Post闚: 240
Data rejestracji: 26.09.09

no ten piel璕niarz nie jest chyba taki z造 ma przyzwoite wyniki lotowe ja osobi軼ie kupi貫m kilka ptak闚 w panderozie no generalnie jestem zadowolony chocia przyznam 瞠 pewien Holenderski hodowca powiedzia mi 瞠 do polski 郵 go喚bie kt鏎e tu w Holandii nie sprzedaj si co w tym musi by

o hodowli go喚bi,wiem tyle, 瞠 nic nie wiem Bezradny
Do g鏎y  
piotr2
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 12.12.2009 18:45
U篡tkownik
Post闚: 1015
Data rejestracji: 16.03.09

blue polska to najlepszy rynek zbytu cisn nam co mog
Do g鏎y  
zbyszek0368
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 12.12.2009 18:57
U篡tkownik
Post闚: 834
Data rejestracji: 23.02.09

ale pielegniarz ostry

Wink
Do g鏎y  
katon44
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 12.12.2009 21:41
U篡tkownik
Post闚: 749
Data rejestracji: 08.12.09

Z tym piel璕niarzem to dla mnie jest ma這 prawdopodobne ale by mo瞠 prawdziwe.Ja te uwa瘸m 瞠 do Polski wioz r騜ny ch豉m a u siebie sprzedaj dla azjat闚 i niemc闚 dobry materia ,my郵 瞠 my jeste鄉y dla nich miejscem gdzie mog opchn望 sw鎩 wybrak to mo瞠 jest przykre ale prawdziwe.Nasi handlarze jad do nich i tam kupuj wi瘯sze ilo軼i tego badziewia a u nas sprzedaj praktycznie dobre rodowody.Wielu z nas na to si ju nabra這.
Do g鏎y  
pit
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 12.12.2009 21:50
U篡tkownik
Post闚: 833
Data rejestracji: 12.10.08

witam!powiem tylko krotko,kazdy z nas ma glowe na karku,swoj rozum,nikt nikomu nic nie wciska,kazdy moze dokonac wyboru,takze jezeli ktos widzi tylko nazwiska,linie,i rodowody na 3 strony,ktore mozna w dzisiejszych czasach samemu zrobic na kompie przy odpowiednim oprogramowaniu,to co myslec o takich ludziach?niech sobie sam kazdy odpowie,a jest takich ludzi niestety bardzo duzo,napewno znaczaca przewaga, nizeli tych prawdziwych fachowcow i hodowcow trzezwo myslacych.

piotrek
Do g鏎y  
henry
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 12.12.2009 22:04
U篡tkownik
Post闚: 116
Data rejestracji: 13.11.09

Nikt ci dobrego niesprzeda. sam bym nie sprzeda
[mail]My郵i[/mail]

Do g鏎y  
katon44
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 12.12.2009 22:44
U篡tkownik

T si henry zgadzam w 100%niestety to jest prawda,kto sprzeda najlepszego ,lub dobrego go喚bia bo ma przepe軟ienie albo likwiduje hodowwl albo ju duu穎 nachowa dobrego potomstwa i sprzedaje.Je郵i kto sprzedaje go喚bia powy瞠j 2 lat to ja niestety ju przesta貫m wierzy bo juz nakupi貫m swego czasu "wspania造ch"go喚bi kr鏎e dos這wnie nie by造 warte z這t鏦i ,chyba 瞠 na ros馧.Mam dobre go喚bie kt鏎e mi dostarczy造 wiele wspania造ch chwil i one ju pozostan do ko鎍a u mnie aby mnie cieszy maj sw鎩 豉skawy chleb do ko鎍a swych dni.Mo積a kupi jedynie m這de zak豉daj帷 瞠 mo瞠 by dobry co dziesi徠y go陰b,tak 瞠 kupuj帷 20 szt powinni鄉y by 鈍iadomi 瞠 mo瞠 b璠zie lata這 z tego 2 go喚bie.Aby mie dobre go喚bie nale篡 wybra hodowc kt鏎y co najmniej od 5-8lat lata super i u niego zam闚i p騧ne m這de ,powinne by tanie bo praktycznie nadaj si jedynie do rozp這du.Powinni鄉y zam闚i je郵i po lotnikach to wszystkie m這de,b璠ziemy posiadali praktycznie podobny go喚bnik co nasz mistrz,cho z tym jest nie zawsze tak dobrze.
Do g鏎y  
igor281
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 12.12.2009 23:24
U篡tkownik
Post闚: 105
Data rejestracji: 17.11.09

czytaj帷 jeden z artyku堯w o schellensie natkno貫m sie na pewien cytat kt鏎y zapisa mi sie w g這wie.A no schellens powiedzia tak,, ju nie raz z ma鹵onk jedli鄉y najdroszy ros闚 w 鈍iecie" naszcze軼ie ten sport jest tak piekny 瞠 nie wystarczy miec kase i kupowa najlepsze go貫bie z najlepszych hodowli i odrazu staje sie mistrzem !! Moje zdanie na temat Panderozy jest takie 1997 i 1998 materia by niez造 i przyszed zrobi reklame. znam wielu hodowc闚 kt鏎zy zakupili tam go貫bie i potomstwo po nich spisywa這 si bardzo dobrze. w pu幡iejszych latach po 1999 chcieli dokupi jeszcze z tych par niestety wieksza cze嗆 go貫bie wruci豉 do holandi.Oczywiscie mo積a by這 zam闚i te go貫bie ale bezpo鈔ednio z holadi a nie z opola.W latach 2000-2008 raczej do鈍iadczenia z tymi go貫biami nie by造 zaweso貫 chod napewno zdarza造 sie wyj徠ki. U trate popularnosci panderoza zawdziecza te bezpo鈔ednim dostepem do hodowli na zachodzi(ale to ju kt鏎y z koleg闚 opisa).Ale w 2008 roku jeden z mojch koleg zakupi go貫bie w panderozie i po kilku ptakach pokaza造 si m堯dki z dobrej strony.G逝pio mi by這 bo osobi軼ie odradza貫m mu zakup tych patak闚 i z wielk ciekawo軼ia bede 郵edzi dlasze poczynania tych go貫bi jako starsze.by mo瞠 przypadek sprawi ze trafi na kilka dobrych go貫bi i potwierdzi豉 si regu豉 瞠 w kazdym stadzie jest co dobrego.A mo瞠 panowie w陰軼iciele z holadi przypomnieli sobie o Polsce.Smile Jak by nie by這 rynek polski to kawa miesa do ugryzienia i sport w naszym kraju stano na wysokim poziomie.pozdrawiam
Do g鏎y  
ASAN
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 12.12.2009 23:27
U篡tkownik
Post闚: 1092
Data rejestracji: 28.02.09

Katon 44 dokladnie jest jak piszesz,a jak sie przerobi to na wlasnej sk鏎ze to takie doswiadczenie juz pozostanie do ko鎍a 篡cia z kas sie nieliczy貫m wiec u wielokrotnego mistrza polski mlode zamowi貫m piersza partia jakos wyglada豉 druga juz mniej przypominala jego golebie a trzecia kt鏎 mi wys豉 bo kto zachorowal i nie odebra zam闚ienia to juz by koszmar,obraczki z numerami jakby ca造 oddzia sie na wysy趾e sk豉da wiec zadzwonilem i tak zaczolem jak wam pisze .No misiu jaja sobie robisz i troszke epitet闚 polecia這 w odpowiedzi us造szalem jakies straszenie ble ble odpowiedzialem 瞠 robie tej ostatniej kolekcji zdjecia i wywiad do gazetki czym to szanowny mistrz polski karmi hodowc闚 chc帷ych miec i chodowa jego go貫bie nastapi豉 cisza w fonie i do dzisiaj jest cisza.Zgazetki zrezygnowa貫m m這de odes豉貫m z powrotem zmienilem kierunek na zach鏚 w celu zakupu mlodych kupilem tak jak katon 44 napisal 6 sztuk mlodych z dobrego golebnika izaczela sie prawdziwa chodowla i lotowanie

AsanWink
Do g鏎y  
katon44
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 13.12.2009 09:23
U篡tkownik

To co piszecie potwierda star prawd ,jak trudno kupi warto軼iowy materia hodowlany,pisa貫m ju 瞠 jak si kupuje m這de to nale篡 liczy si z tym 瞠 odsetek dobrych jest malutki.Za cwaniactwo uwa瘸m og這szenia o sprzeda篡 dwu i starszych go喚bi "super materia hodowlany" jesli si nie sprawdzi造 to wielu nie kasuje a szuka okazji do dalszej odsprzeda篡.Tak jak pisa kolega Schellens z jedych z wywiad闚 sam si przyzna 瞠 jad ros馧 za 100tys gulden闚/jak dobrze pami皻am/To wla郾ie Schellens m闚i 瞠 na 20 kupionych jak jeden jest dobry to uwa瘸 瞠 zakup by w豉軼iwy.Uwa瘸m te 瞠 chyba i hodowcy s winni 瞠 pope軟iaj b喚dy i marnuj dobry materia hodowlany,powinni鄉y prowadzi szczeg馧owe notatki z dok豉dnym opisem co po czym.Pisz bo sam mam ba豉gan w zapisch i dzi瘯i temu starci貫m go喚bie kt鏎e po roku okaza造 sie wspania造m materia貫m hodowlanym.Ju kilka razy prosi貫m hodowc o "wypo篡czenie"w豉snego go喚bia w celu uzyskania potomstwa go喚bia kt鏎ego odda貫m bez sprawdzenia jego potomk闚.Kupi貫m go貫bie u hodowcy w Belgii /G.Verbruggena/za do嗆 du瞠 pieni康ze na pocz徠ku ni nie wychodzi這 ale gdy po wi瘯szej analizie dzi瘯i jako takim zapiskom doszed貫m do wniosku 瞠 da造 mi wspania造 materia ich go喚bie zaj窸y czo這we miejsca na listach rejonowych i w konkursie "Hodowcy"ale gdyby nie szczeh馧owe zapiski pewnie bym narzeka lub jad ros馧 za duze pieni康ze.Hodowla go喚bi to kosztowne hobby do kt鏎ego sie trzeba przygotowa i du穎 czyta a je郵i si wszystko uda to jest si zadowolony z tych ma造ch ptaszk闚,kt鏎e daj nam tyle rado軼i.

Wiadomo嗆 dopisana dnia 13.12.2009 09:23
To co piszecie potwierda star prawd ,jak trudno kupi warto軼iowy materia hodowlany,pisa貫m ju 瞠 jak si kupuje m這de to nale篡 liczy si z tym 瞠 odsetek dobrych jest malutki.Za cwaniactwo uwa瘸m og這szenia o sprzeda篡 dwu i starszych go喚bi "super materia hodowlany" jesli si nie sprawdzi造 to wielu nie kasuje a szuka okazji do dalszej odsprzeda篡.Tak jak pisa kolega ,Schellens w jednym z wywiad闚 sam si przyzna 瞠 jad ros馧 za 100tys gulden闚/jak dobrze pami皻am/To wla郾ie Schellens m闚i 瞠 na 20 kupionych jak jeden jest dobry to uwa瘸 瞠 zakup by w豉軼iwy.Uwa瘸m te 瞠 chyba i hodowcy s winni 瞠 pope軟iaj b喚dy i marnuj dobry materia hodowlany,powinni鄉y prowadzi szczeg馧owe notatki z dok豉dnym opisem co po czym.Pisz bo sam mam ba豉gan w zapisch i dzi瘯i temu starci貫m go喚bie kt鏎e po roku okaza造 sie wspania造m materia貫m hodowlanym.Ju kilka razy prosi貫m hodowc o "wypo篡czenie"w豉snego go喚bia w celu uzyskania potomstwa go喚bia kt鏎ego odda貫m bez sprawdzenia jego potomk闚.Kupi貫m go貫bie u hodowcy w Belgii /G.Verbruggena/za do嗆 du瞠 pieni康ze na pocz徠ku ni nie wychodzi這 ale gdy po wi瘯szej analizie dzi瘯i jako takim zapiskom doszed貫m do wniosku 瞠 da造 mi wspania造 materia ich go喚bie zaj窸y czo這we miejsca na listach rejonowych i w konkursie "Hodowcy"ale gdyby nie szczeh馧owe zapiski pewnie bym narzeka lub jad ros馧 za duze pieni康ze.Hodowla go喚bi to kosztowne hobby do kt鏎ego sie trzeba przygotowa i du穎 czyta a je郵i si wszystko uda to jest si zadowolony z tych ma造ch ptaszk闚,kt鏎e daj nam tyle rado軼i.Mam pro軸 do koleg闚 prosz wej嗆 na stron internetow z poz 4 na top li軼ie i sprawdzi wpisy na ksi璠ze go軼i i wog鏊e ogl康no cho熲y filmy tam przedstawione co koledzy na to
Edytowane przez katon44 dnia 13.12.2009 09:23
Do g鏎y  
Hodowla Maro-Hannover
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 13.12.2009 09:38
U篡tkownik
Post闚: 157
Data rejestracji: 06.10.09

hejka,,,ja bym nie kupowa z Panerosy od Cebuli ptak闚 mieszka貫m ko這 OPOLA i kiedys lecia造 ptaki a TERAZ ZA REKLAME PLACISZ NIC NIE WARTE S,,tak samo jak od czarnego z Chrzanowa,,bo mia貫m 2 samice jesienne kasy wyda貫m i nic nie uchowa貫m lepszy meterial jest jak ktos CI da...Weso造ch 安iat,,,,Smile
Do g鏎y  
wojtek55
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 08.12.2010 20:12
U篡tkownik
Post闚: 208
Data rejestracji: 12.02.10

A mo瞠 kto nabywa ptaki w latach od 2008???W panderosie
Edytowane przez wojtek55 dnia 08.12.2010 20:13
Do g鏎y  
5bbbbb
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 08.12.2010 20:59
U篡tkownik
Post闚: 615
Data rejestracji: 03.02.10

Posiadam 8 szt z tej Panderosy i nie ma sza逝,narazie s na etapie pr鏏,ale dzi瘯i tym ptakom w tym roku zrobi貫m przyzwoity wynik w oddz i okr璕u w kat M. W tym roku z tych go喚bi, jednego wys豉貫m na WG do krisa,zrobi ca造 program lotowy w tym ostatni lot 450km.Z pierwszego lotu by 1 na WG i chyba 5 w oddz na ponad 5 ty.wk豉danych.Na ironi dobrze zapowiadaj si 3 dwulatki,kt鏎ych ojca ju nie mam,poniewa wyskoczy mi z woliery.
Do g鏎y  
Hodowczyk Antos
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 08.12.2010 23:37
U篡tkownik
Post闚: 11
Data rejestracji: 14.11.10

ASAN witam co masz kolege co skrzy穎wa dzikiego grzywacza z pocztowym, jak b璠zie ci si kiedy nudzi這 i b璠ziesz pami皻 to napisz mi wi璚ej
Do g鏎y  
Sokolnik
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 09.12.2010 07:15
U篡tkownik
Post闚: 12
Data rejestracji: 23.11.10

WinkUwa瘸m 瞠 najlepsz stacj na dzi w Polsce jest Panderosa w Opolu.Najlepiej te go豉bki skrzy穎wa ze swoimi lub jakiego czo這wego hodowcy swojego oddzia逝,kt鏎e najlepiej naby jako p霩ne od niego po lotach , a efekt musi by ,chyba 瞠 kto nie ma pojecia to kanarki hodowa.Przepraszam za ostatnie s這wo.
Edytowane przez Sokolnik dnia 09.12.2010 07:20
Do g鏎y  
AdamD0406
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 09.12.2010 09:31
U篡tkownik
Post闚: 37
Data rejestracji: 28.11.10

Ja mysle koledzy ze lepiej zakupic juz od Dewerda
Do g鏎y  
Sokolnik
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 09.12.2010 09:56
U篡tkownik
Post闚: 12
Data rejestracji: 23.11.10

Ja jak mia豚ym kupi de Werda z Radomska to wola bym kupi czekoladki markowe,lepszy trunek i uda sie do dw鏂h najlepszych hodowc闚 w okolicy i naby p霩ne m這de.Wiecej nic nie bede pisa na ten temat
Do g鏎y  
Przejd do forum: