Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 go嗆(ci)
 Drukuj temat
Insekty na pisklakach
ted15
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 02.06.2009 22:28
Awatar

U篡tkownik
Post闚: 109
Data rejestracji: 09.06.08

Dzisiaj zauwa篡貫m na moich m堯dkach pch造 czy tam wszy !
Co mam zrobi 瞠by znikn窸y ? pzdr. DL
Do g鏎y  
Reklama
Dodany dnia 01.08.2014 13:53
Reklama

Post闚: n^x
Data rejestracji: Zawsze

IP: localhost  
kubuspuchatek
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 02.06.2009 23:16
Awatar

U篡tkownik
Post闚: 627
Data rejestracji: 18.03.09
P貫: m篹czyzna

jest gdzies temat co dawacPfftporasitex, badz spray z naturala
Do g鏎y  
chequer
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 03.06.2009 01:00
U篡tkownik
Post闚: 1819
Data rejestracji: 31.03.09

Ted, bez wzgledu czym bedziesz sprajowal? pamietaj zeby wpierw wszystko dokladnie tam posprzatac i opryskac sciany w golebniku i cele legowe tez. Pozdro
Do g鏎y  
Piotrek0179
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 03.06.2009 13:24
U篡tkownik
Post闚: 285
Data rejestracji: 28.04.09

Musisz dok豉dnie wysprz徠a go喚bnik i go zdezynfekowa szczeg鏊n uwag zwr鵵 na cele tam musisz bardzo dok豉dnie wysprz徠a i zdezynfekowa jak wszystko wysprz徠asz to robale powinny znikn望 z go喚bnika.
Do g鏎y  
Bartek_0384
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 03.06.2009 13:55
U篡tkownik
Post闚: 532
Data rejestracji: 25.10.08

no musisz uwazac na takie robale bo one moga ci jakies swinstwo przyniesc.kup dobry srodek do odkazania golebnikow tez na wszelki wypadek mozesz spryskac.pozdro
Do g鏎y  
wikto044
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 03.06.2009 16:30
U篡tkownik
Post闚: 100
Data rejestracji: 20.01.09

Spr鏏uj wysypa w miski tyto ja jak mia貫m to momaga這

Wiktor Wink
Do g鏎y  
radek044
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 04.06.2009 09:18
U篡tkownik
Post闚: 170
Data rejestracji: 11.01.09

posprz徠a w porzadku - ok, ale dezynfekowa, bez przesady????? id do jakiego weta, mo瞠sz kupi ,,insekticin" , w proszku na r騜ne zewn皻rzne insekty, ja zawsze minimalnie poprusze tego na dno miski l璕owej lub na m這dego, oczywi軼ie nie za du穎 i potem juz jest spok鎩, oczywiscie te tylko wtedy jak pojawi si to paskudztwo pozdr
Do g鏎y  
tipes12
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 04.06.2009 09:50
Awatar

Administrator
Post闚: 2943
Data rejestracji: 15.05.08

http://www.zlotes...post_32425
Do g鏎y  
chequer
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 04.06.2009 10:30
U篡tkownik
Post闚: 1819
Data rejestracji: 31.03.09

Przejrzalem powyzszy temat, ktory sugeruje Tipes i nasunela mi sie pewna uwaga. Nie chcialbym byc zle zrozumiany ale nie jestem zwolennikiem niczego w golebniku co opuznia normalne czeste sprzatanie. Polskie golebniki od srodka znam tylko ze zdjec, ktore zamieszczaja Koledzy w Galerii i widze czesto tzw. ruszta lub slome na podlodze. Ja osobiscie w swoim golebniku nie mam problemu z robakami bo sprzatam kazdego dnia, ale mam czasami muchy, ktore roznia sie troche od much, ktore znamy w domu sa mniejsze bardziej kwadratowe i siadaja w nocy na golebiach. Robaki widze tylko w miejscu gdzie w workach zbieram nawoz, ktory raz na tydz jedzie do ogrodnika jako prezent. Teraz moja uwaga, te robaki, o ktorych przeczytalem w waszych wypowiedziach bardzo mozliwe ze lubia nawoz plus wilgoc i beda w slomianej sciolce a moga tez byc pod rusztami i dlatego trzeba to czesciej sprawdzac i kontrolowac. Ja do oprysku golebi i golebnika (ten preparat jest dobry na wszystko) uzywam skondensowanego srodka, ktory uzywaja hodowcy papug i malych ptakow egzotycznych. Wcale bym sie nie zdziwil jak jest u Was tez dostepny, ale moze pod inna nazwa?. Mozna go stosowac na ptakach i zwierzetach tylko trzeba zakryc oczy, jest nietoksyczny i nieszkodliwy dlatego jak opryskuje golebie i golebnik to od reki golebie moga wrocic do golebnika. Jest to srodek do mieszania z woda bardzo wydajny i tanszy niz gotowe spraje. Radze to sprawdzic w sklepie zoologicznym poprostu pytajac o srodek na wszelkie badziejstwo dla ptakow egzotycznych. Pozdro
Do g鏎y  
ted15
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 04.06.2009 14:47
Awatar

U篡tkownik
Post闚: 109
Data rejestracji: 09.06.08

Wysprz徠a貫m ca造 go喚bnik i dezynfekcja Rapicidem (bardzo mocna) i rano ju nie by這 paso篡t闚.
Do g鏎y  
Przejd do forum:
Drogi U篡tkowniku, zauwa篡li鄉y, 瞠 u篡wasz oprogramowania do blokowania reklam na stronie. Wy鈍ietlane w tym miejscu reklamy nie maj inwazyjnej formy i nie utrudniaj Ci nawigacji. 字odki z reklam pozwalaj nam utrzymywa stron i pomagaj w jej dalszym rozwoju. Prosimy o odblokowanie reklam. Dzi瘯ujemy!

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si!

Drogi U篡tkowniku, zauwa篡li鄉y, 瞠 u篡wasz oprogramowania do blokowania reklam na stronie. Wy鈍ietlane w tym miejscu reklamy nie maj inwazyjnej formy i nie utrudniaj Ci nawigacji. 字odki z reklam pozwalaj nam utrzymywa stron i pomagaj w jej dalszym rozwoju. Prosimy o odblokowanie reklam. Dzi瘯ujemy!

Warto zobaczy

Katalog Produkt闚

FUNGIXAZOL
Firma TaubenMedik

Preparaty dla go喚bi - Oczyszczanie
Skuteczny w walce z grzybic
Zobacz wi璚ej

AviPen
Firma Avimedica

Preparaty dla go喚bi - Hodowla
Wspomaga proces pierzenia Nowo嗆 2011!
Zobacz wi璚ej

Przegl康aj ca造 Katalog Produkt闚

Reklama

Ostatnio Online

U篡tkownik闚 online: 10
Edward1955
axel
rajba95
nonick368
Alberto
zetor100
kbkf
Mateusz2333
sylwek59
wooof
Statystyka

Go軼i online: 30
ㄠcznie u篡tkownik闚: 12,273
Najnowszy u篡tkownik: pawel 1985
Strona istnieje 2922 dni
Dzisiaj odwiedzono nas: 87133 razy
Dzisiaj zalogowa這 si 204 u篡tkownik闚
73,169,142 unikalne wizyty. Wszystkie prawa zastrze穎ne! Stron wygenerowano w 0.13 sekund.