Portal Złote Skrzydło
Koniec zakazów związanych z ptasią grypą

Dziś zostało opublikowane rozporządzenie uchylające rozporządzenie z 20 grudnia 2016 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków. W życie wchodzi jutro, 06.04.2017 r.

Rozporządzenie uchyla nakaz odosobnienia drobiu lub innych ptaków w zamkniętych obiektach budowlanych lub innych miejscach w gospodarstwie. Co to oznacza dla hodowców?

Przede wszystkim znikną wszystkie wątpliwości co do organizowania lotów i treningów. Można je robić tak jak do tej pory. Nie musimy się już martwić o przyszłość sezonu lotowego.

Wrócą także wysyłki gołębi Pocztą Polską. Takiej informacji możemy się spodziewać w przyszłym tygodniu. Pamiętajcie, że gołębie zgodnie z dotychczasowym regulaminem świadczenia usług można wysyłać usługą Paczka pocztowa. Na paczce pamiętajcie o "OSTROŻNIE" i "pisklę ptactwa domowego".

AKTUALIZACJA
Poczta Polska od dnia 06.04.2017 wznawia świadczenie usługi przyjmowania i doręczania przesyłek zawierających żywe ptaki, w tym pisklęta ptactwa domowego.

Poczta Polska, w celu ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się ogniska wysoce zjadliwej grypy ptaków, zawiesiła w dniach od 28.01.2017 r. do 05.04.2017 r. usługę przyjmowania i doręczania przesyłek zawierających żywe ptaki.
Ograniczenia dotyczyły usługi powszechnej paczka pocztowa w obrocie krajowym oraz niepowszechnej usługi pocztowej Pocztex w obrocie krajowym.

Oceny

0

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Strony oddziałów PZHGP
oraz Klubów i organizacji
Skontaktuj się w celu aktualizacji danych lub jeśli Ty lub Twój oddział bądź klub chce prowadzić stronę internetową w naszym systemie.

QBALOTNIK SKLEP wszystko dla gołębi
Hodowla 2000
Pigeon Vitality
Ostatnio Widziani
Użytkowników online: 0
Statystyka

Gości online: 15
Łącznie użytkowników: 11,708
Najnowszy użytkownik: SionIsabbel
Strona istnieje 4224 dni
Dzisiaj odwiedzono nas: 1710 razy
Dzisiaj zalogowało się 0 użytkowników

Wystaw aukcję bez prowizji i opłat.

Portal Złote Skrzydło
Miejsce spotkań hodowców gołębi pocztowych.
Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!


Kontakt z redakcją
Szymon Krupowicz
  535 635 636
zloteskrzydlo@gmail.com
redakcja@zloteskrzydlo.pl

                
Szybki kontakt z redakcją

116,186,339 unikalne wizyty. Wszystkie prawa zastrzeżone! Stronę wygenerowano w 2.07 sekund.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.