Portal Złote Skrzydło
WG Polska - nagrody od portalu Złote Skrzydło

14. marca wybrałem się do organizatorów WG Polska, aby zobaczyć jak przebiegają prace budowlane. Kolega Adrian Kasprzak oprowadził mnie po okolicy i pokazał jak wyglądają gołębnik "od środka". Krótki materiał wideo znajdziecie na samym dole.


Prace budowlane nadal trwają.Regał spoczynkowy dla młodych.Otwór wentylacyjny w jednym z przedziałów.Drzwi przesuwne.Drzwi przesuwne - widok na przedziałyWidok na okolicę.Montaż rusztu.Montaż szuflad.Woliery.Widok na gołębnik.


Informacja prasowa
Mimo mi Państwa poinformować, że w uzgodnieniu z założycielem serwisu zloteskrzydlo.pl postanowiliśmy nieco poszerzyć nagrody jakie będą do wygrania na WG Polska w sezonie 2016. Nagrodzeni zostaną właściciele 3-ech Najlepszych Drużyn, 3 Najlepszych AS Lotników oraz właściciele pierwszych 5-ciu gołębi, które przybędą z lotu finałowego. Nagrodą tą będzie zorganizowanie reportażu o hodowli nagrodzonych uczestników Mistrzostw na Wspólnym Gołębniku WG Polska w okresie jesienno-zimowym. Owe reportaże zostaną zamieszczone na stronie zloteskrzydlo.pl dzięki czemu trafią do szerokiego grona odbiorców. Będzie to bez wątpienia możliwość wypromowania swojej hodowli, a także ptaków jakie dany uczestnik posiada.

Dodatkowo dla właścicieli Najlepszego AS Lotnika, Najlepszej Drużyny oraz pierwszego gołębia z lotu finałowego postanowiliśmy zorganizować profesjonalną sesję fotograficzną sylwetek gołębi wraz ze zbliżeniem na ich oczy. Zdjęcia te zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.zloteskrzydlo.pl Dodatkowo nagrodzony uczestnik otrzyma wydrukowane zdjęcia sfotografowanych wcześniej gołębi w formacie A4. Liczba sfotografowanych gołębi nie może być jednak większa niż 40 sztuk.

Ilość reportaży i sesji zdjęciowych przypadających na jednego uczestnika wynosi 1. W przypadku, gdy dany uczestnik zajmie większą liczbę miejsc premiowanych nagrodami wówczas nagrodę przyznajemy kolejnemu uczestnikowi w danej klasyfikacji. Np. jeśli uczestnik A z lotu finałowego zdobędzie miejsca 1 i 5 to wówczas uczestnik B, którego gołąb zajmie miejsce 6-te z tego lotu także uzyska nagrodę w postaci reportażu.
Informujemy także, że nie wypłacamy równowartości finansowej danych nagród w przypadku, gdy dany uczestnik z owej nagrody zrezygnuje.

Od miesiące kwietnia poczynania na WG Polska będą relacjonowane w czasopiśmie fachowym "Poradnik Hodowcy". W artykułach tych po sezonie lotowym 2016 na Wspólnym Gołębniku WG Polska także będą przybliżone sylwetki uczestników, którzy w oczach Poradnika zasłużyli na takie wyróżnienie.

Zapraszamy więc wszystkich serdecznie do uczestnictwa zamieszczając poniżej filmik nakręcony przez założyciela strony internetowej zloteskrzydlo.pl, a także kilka zdjęć prezentujących zbliżające się wielkimi krokami zakończenie prac budowlanych.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół WG Polska
Oceny

0

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Strony oddziałów PZHGP
oraz Klubów i organizacji
Skontaktuj się w celu aktualizacji danych lub jeśli Ty lub Twój oddział bądź klub chce prowadzić stronę internetową w naszym systemie.

QBALOTNIK SKLEP wszystko dla gołębi
Hodowla 2000
Pigeon Vitality
Sprzedawca:
100.00 zł
Licytacja (brak ofert)
Data zakończenia:
25.09.2020 18:29

Sprzedawca:
1,000.00 zł
Licytacja (brak ofert)
Data zakończenia:
02.10.2020 22:27

Sprzedawca:
1,000.00 zł
Licytacja (brak ofert)
0.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia:
02.10.2020 22:33

Ostatnio Widziani
Użytkowników online: 0
Statystyka

Gości online: 11
Łącznie użytkowników: 12,457
Najnowszy użytkownik: chlebekBozy
Strona istnieje 5167 dni
Dzisiaj odwiedzono nas: 4668 razy
Dzisiaj zalogowało się 0 użytkowników
Sprzedawca: jardro
1,000.00 zł
Licytacja (brak ofert)
Data zakończenia: 02.10.2020 22:27


Portal Złote Skrzydło
Miejsce spotkań hodowców gołębi pocztowych.
Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!


Kontakt z redakcją
Szymon Krupowicz
  535 635 636
zloteskrzydlo@gmail.com
redakcja@zloteskrzydlo.pl

                
Szybki kontakt z redakcją

149,910,385 unikalne wizyty. Wszystkie prawa zastrzeżone! Stronę wygenerowano w 0.05 sekund.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.