Portal Złote Skrzydło
Rozstrzygnięcie ankiety
Rozstrzygnięcie ankiety

Nadszedł już czas, aby zakończyć dotychczasową ankietę. Pytaliśmy o to, ile gołębi liczy Twoja hodowla?. W sumie oddano 112 głosów, czyli prawie połowa użytkowników. Co ciekawe 21% użytkowników ma więcej niż 100 gołębi.Szczegółowe wyniki ankiety klikając na ...czytaj więcej... Wszystkim biorącym udział w ankiecie dziękujemy! Zapraszamy również do wzięcia udziału w kolejnej ankiecie, w której pytamy, czy prowadzisz lęgi zimowe?

04 lis 2007Przejdź do newsa
Po dłuższej nieobecności
Po dłuższej nieobecności

Po dłuższej nieobecności wracamy do swojej pracy. Pierwszą widoczną zmianą jest stworzenie nowej Galerii imprez. W tym miejscu będą umieszczane zdjęcia z różnych targów, wystaw i aukcji. Zamieściliśmy także w menu odnośnik do ostatnich komentarzy. Tam można podglądnąć Wasze wpisy w Galerii użytkowników. Zmienił się także adres redakcji. Wygląda on tak: redakcja@zloteskrzydlo.pl Od teraz proszę, aby tam wysyłać e-maile. Piszcie nam o wszystkim, co chcielibyście zmienić. Może ktoś chce przedstawić nam swoja historię związaną z gołębiami? Stworzyliśmy także nowy adres e-mail galeria@zloteskrzydlo.pl Tam możecie pisać w sprawie galerii. Organizujemy także Mini Konkursik. Na forum czekamy na odpowiedzi na pytanie „Dlaczego hoduję gołębie pocztowe?” Inne informacje pod ...czytaj więcej...

31 pa 2007Przejdź do newsa
Konkurs Fotograficzny rozstrzygnięty
Konkurs Fotograficzny rozstrzygnięty

Pragnę oficjalnie głosić, że zostali wyłonieni zwycięzcy Konkursu Fotograficznego, organizowanego na łamach Portalu Złote Skrzydło. Nadesłano w sumie około 60 zdjęć w pięciu kategoriach, spośród których wybraliśmy zwycięskie fotografie. W każdej kategorii wygrała jedna praca. Listę zwycięzców oraz resztę informacji znajdziecie tutaj.

30 wrz 2007Przejdź do newsa
Konkurs Fotograficzny - i co dalej..?
Konkurs Fotograficzny - i co dalej..?

31 sierpnia o godzinie 24:00, minął termin zgłoszeń do naszego Konkursu Fotograficznego! Z uwagi na to, że nie wszyscy przysłali nam zdjęcia - mino wcześniejszego zgłoszenia się do udziału w konkursie - dajemy ostatnią możliwość na ich wysłanie! Fotografie można jeszcze dosyłać do 2 września. Po tym czasie, w przeciągu tygodnia postaramy sie wyłonić zwycięzców.

01 wrz 2007Przejdź do newsa
Pierwsze Urodzinki
Pierwsze Urodzinki

To już rok!
Jak ten czas szybko leci... Dzisiaj obchodzimy pierwsze urodzinki Portalu Złote Skrzydło.

02 sie 2007Przejdź do newsa
Już pożegnania nadszedł czas...
Już pożegnania nadszedł czas...

W dniu dzisiejszym jesteśmy zmuszeni pożegnać się z naszymi administratorami - Artur046 - maja - Matti0377 - młody_283 Od dawna nie chcieli lub nie mogli sprawować swojej funkcji jako administrator Portalu. Po wielu próbach kontaktu tylko z Arturem046 zdołałem porozmawiać. W pozostałych przypadkach nie jest znana przyczyna takiego stanu rzeczy. Dziękujemy za pomoc oraz zaangażowanie. Życzymy szczęścia oraz radości z powracających z lotu gołębi.

07 lip 2007Przejdź do newsa
Kilkanaście godzin nieobecności...
Kilkanaście godzin nieobecności...

Kilkanaście godzin nieobecności było spowodowane tym, iż musieliśmy przenieść Portal Złote Skrzydło na nowy serwer. Wiązało się to z zamknięciem Portalu - czego byliście świadkami.... Na szczęście jest już po. Nie było żadnych problemów. Jeżeli pojawią się jakieś błędy, proszę to zgłaszać do mnie. Ta nagła zmiana serwera niesie ze sobą kilka nowości, które w niedługim czasie zostaną przedstawione.

06 lip 2007Przejdź do newsa
CZAT
CZAT

Serdeczne zapraszamy na wspólne pogaduszki na czacie Portalu Złote Skrzydło. Jesteśmy tam codziennie w godzinach wieczornych.

Awaria POLChat'u nie została jeszcze usunięta - Aby poprawnie wejść na czat należy po wejściu TUTAJ wpisać komendę /join zloteskrzydlo .

Zapraszamy.

25 cze 2007Przejdź do newsa
Nowy Administrator w Ekipie Protalu!
Nowy Administrator w Ekipie Protalu!

Miło nam poinformować, że od dnia dzisiejszego status Administratora otrzymuje:

Tomek
za całokształt pracy i wkład w rozwój Portalu Złote Skrzydło
Nowemu Administratorowi życzymy wielu sukcesów i zapału w rozwijaniu naszej strony :) Gratulacje!

25 cze 2007Przejdź do newsa
Nowy dział na forum
Nowy dział na forum

Witam. W związku z tym, że forum się rozrasta - tematów jest sporo, lecz czasami nie wiemy gdzie założyć jakiś temat - postanowiłem rozszerzyć forum o nowy dział. Dział nazywa się Taktyki hodowlane, a znajduje się w kategorii Hodowla. Pozdrawiam, zloty

18 cze 2007Przejdź do newsa
Hej
Hej

Witajcie. Długo się nie odzywaliśmy, dlatego przyszedł czas to nadrobić.... Nic nie wspominaliśmy o kilku artykułach napisanych przez kolegę Tomka. Dlatego jeżeli jeszcze ich nie czytaliście to zapraszamy do działu Prasa. Dzisiaj Tomek nadesłał kolejny artykuł pt."Igła w gołębniku" poświęcony szczepieniom! Serdecznie w imieniu całej redakcji dziękujemy mu za czas poświęcony dla nas. Szykujemy kolejne niespodzianki. Zapraszamy do wypowiadania się na naszym forum, Redakcja

25 maj 2007Przejdź do newsa
Prezentacja wyników!
Prezentacja wyników!

Zapewne każdy chciałby mieć wgląd do wyników w jednym miejscu. Proponuję, abyśmy zamieszczali w panelu linki do stron oddziałowych, gdzie są wyniki. Jeżeli oddział nie miałby strony - proponuję tylko zrobienie podstrony i zamieszczanie tam wyników. Z pewnością pomoże to na łatwiejszy dostęp do świeżych informacji a także promocję stron oddziałowych. Zapraszam do wpisywania adresów w podanym niżej temacie na forum: Kliknij tutaj!

30 kwi 2007Przejdź do newsa
Witamy po przerwie
Witamy po przerwie

Witamy po długiej przerwie spowodowanej sporymi zmianami na stronie. Na początek może przedstawię nowych administratorów. Są to: - Artur046, - Matti0377, - Mati0219. Od dziś to właśnie Oni będą razem ze mną zarządzać Portalem Złote Skrzydło. Razem z nimi wprowadziliśmy liczne zmiany w serwisie, m.in. modyfikacja forum. Nasi administratorzy napisali także kilka artykułów. Jak też zauważyliście Portal Złote Skrzydło zmienił adres na www.zloteskrzydlo.pl. Zapraszamy do zwiedzania portalu. Ekipa Złotego Skrzydła.

20 sty 2007Przejdź do newsa
Akcja Rekrutacja
Akcja Rekrutacja

W związku z rozwojem Portalu Złote Skrzydło poszukujemy nowych redaktorów do pomocy przy tworzeniu portalu. Przede wszystkim poszukujemy chętnych, którzy pisaliby artykuły, ciekawe newsy itp, zgodne z tematyką portalu.

05 lis 2006Przejdź do newsa
Strony oddziałów PZHGP
oraz Klubów i organizacji
Skontaktuj się w celu aktualizacji danych lub jeśli Ty lub Twój oddział bądź klub chce prowadzić stronę internetową w naszym systemie.

QBALOTNIK SKLEP wszystko dla gołębi
Hodowla 2000
Pigeon Vitality
Sprzedawca:
180.00 zł
Licytacja (1 oferta)
Data zakończenia:
03.06.2020 08:11

Sprzedawca:
700.00 zł
Licytacja (brak ofert)
Data zakończenia:
30.05.2020 11:48

Sprzedawca:
700.00 zł
Licytacja (brak ofert)
Data zakończenia:
30.05.2020 11:53

Sprzedawca:
250.00 zł
Licytacja (brak ofert)
300.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia:
05.06.2020 09:24

Sprzedawca:
180.00 zł
Licytacja (1 oferta)
0.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia:
03.06.2020 07:53

Ostatnio Widziani
Użytkowników online: 0
Statystyka

Gości online: 15
Łącznie użytkowników: 12,385
Najnowszy użytkownik: JanuszKalucki
Strona istnieje 5050 dni
Dzisiaj odwiedzono nas: 1032 razy
Dzisiaj zalogowało się 0 użytkowników
Sprzedawca: karodar254
700.00 zł
Licytacja (brak ofert)
Data zakończenia: 30.05.2020 11:53


Portal Złote Skrzydło
Miejsce spotkań hodowców gołębi pocztowych.
Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!


Kontakt z redakcją
Szymon Krupowicz
  535 635 636
zloteskrzydlo@gmail.com
redakcja@zloteskrzydlo.pl

                
Szybki kontakt z redakcją

145,767,252 unikalne wizyty. Wszystkie prawa zastrzeżone! Stronę wygenerowano w 0.05 sekund.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.